Par kursu

 • Olfaktoterapijas pamatā ir oža. Ar ožas palīdzību mēs iedziļināmies sevī, varam izprast savas problēmas un paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta. Var saprast, ar ko ir saistīta konkrēta problēma vai slimība. Zinātniski pierādīts, ka aromāta molekulas tieši ietekmē nervu sistēmu. Olfaktoterapija ļauj regulēt stresu, sirdsdarbības ātrumu, elpošanu vai gremošanu.

 • Kursā apgūsi detalizētu informāciju par visbiežāk izjustajām emocijām. Kā arī to, kuras ēteriskās eļļas ir nepieciešamas, lai strādātu ar šīm emocijām. Pielikumā arī instrukcija meditācijai un sajūtu ritenis - rīks, kura mērķis ir apmācīt cilvēkus precīzāk aprakstīt savas jūtas.

 • Kurss ir pieejams jau šobrīd tiešsaistē. Iegādājies un apgūsti kursu sev izdevīgā laikā. Nodarbības varēsi skatīties atkārtoti

 • Piekļuve kursam - 12 mēneši

Nodarbību saraksts

  1. Bailes

  2. Dusmas

  3. Skumjas

  4. Prieks

  5. Balansa punkts - teksts meditācijai

  6. Sajūtu ritenis

  7. Emocijas muskuļos

  8. Kas ir emocionālās šūpoles

  9. Emociju vibrāciju skala

  10. Patīk - nepatīk

Par kursu

 • €120,00
 • 2.2h video satura

“Esmu sertificēta kosmētiķe, aromterapeite, olfaktoterapijas speciāliste un ārstniecības persona. Strādāju kosmetoloģijā jau 20 gadus. Vairāk kā 15 gadus gatavoju dabisku kosmētiku. Dabiskās kosmētikas gatavošanu un receptūras izstrādi esmu apguvusi Lielbritānijā jau pirms 15 gadiem. Tā bija ļoti interesanta pieredze un ļoti vērtīgas zināšanas. Jau vairāk kā 8 gadus dalos savā pieredzē. 2021. gadā tapusi arī grāmata "Gatavojam dabisku kosmētiku. Receptes un padomi", kurā apkopoti vērtīgi padomi un 100 kosmētikas produktu receptes. Par sevi droši varu teikt, ka esmu savā vietā. Darbs ir mans vaļasprieks, tas piepilda un iedvesmo. Lai prieks radīt un gatavot!”

Uzsāc apmācību jau tagad!