Par kursu

 • Olfaktoterapijas pamatā ir oža. Ar ožas palīdzību mēs iedziļināmies sevī, varam izprast savas problēmas un paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta. Var saprast, ar ko ir saistīta konkrēta problēma vai slimība. Zinātniski pierādīts, ka aromāta molekulas tieši ietekmē nervu sistēmu. Olfaktoterapija ļauj regulēt stresu, sirdsdarbības ātrumu, elpošanu vai gremošanu.

 • Kursā apgūsi zināšanas, kā veiksmīgi ar ēterisko eļļu palīdzību var balansēt un pārvaldīt savas emocijas.

 • Kurss ir pieejams jau šobrīd tiešsaistē. Iegādājies un apgūsti kursu sev izdevīgā laikā. Nodarbības varēsi skatīties atkārtoti

 • Piekļuve kursam - 12 mēneši

Nodarbību saraksts

  1. Ievads

  2. Ēterisko eļļu kvalitāte

  3. Ēterisko eļļu kvalitāte

  4. Olfaktoterapija

  5. Olfaktoterapija

  6. Psihosomatika

  7. Psihosomatika

  8. Ekopsiholoģija

Par kursu

 • €120,00
 • 2 stundu video satura + 3 prezentācijas

“Esmu sertificēta kosmētiķe, aromterapeite, olfaktoterapijas speciāliste un ārstniecības persona. Strādāju kosmetoloģijā jau 20 gadus. Vairāk kā 15 gadus gatavoju dabisku kosmētiku. Dabiskās kosmētikas gatavošanu un receptūras izstrādi esmu apguvusi Lielbritānijā jau pirms 15 gadiem. Tā bija ļoti interesanta pieredze un ļoti vērtīgas zināšanas. Jau vairāk kā 8 gadus dalos savā pieredzē. 2021. gadā tapusi arī grāmata "Gatavojam dabisku kosmētiku. Receptes un padomi", kurā apkopoti vērtīgi padomi un 100 kosmētikas produktu receptes. Par sevi droši varu teikt, ka esmu savā vietā. Darbs ir mans vaļasprieks, tas piepilda un iedvesmo. Lai prieks radīt un gatavot!”

Uzsāc apmācību jau tagad!